ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


plusLabel - pokročilý tisk štítků z Pohody

plusLabel slouží k tisku etiket na zboží podle hotových dokladů v Pohodě. Používá se tedy např. pro vytištění etiket v odpovídajících množstvích podle konkrétní příjemky nebo třeba v případě, že zboží dodáváte odběrateli, který vyžaduje speciální formu značení zboží.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Jedná se o software umožňující snadný tisk štítků k dokladům v Pohodě s možností snadného výběru šablony i konkrétních štítků k tisku a úpravy počtu štítků. Podporuje nejen tisk v základní měrné jednotce, ale i inteligentní tisk 2. a 3. měrných jednotek. Podporuje tisk na všechny typy štítkových tiskáren a součástí je pokročilý grafický designer umožňující vkládání textů, vzorců, obrázků, čárových kódů, QR kódů a všech potřebných prvků.

Protože v některých případech je potřeba (např. při tisku VDA/GTL štítků pro automotive) použít i data ze zdrojového dokladu, jsou tato data do designeru k dispozici a zdrojový dotaz je dokonce možné uživatelsky upravovat. Podporuje také tisk složených čárových kódů (vážený EAN, GS1-128).

Aplikaci je možné pořídit jako bezplatné příslušenství systému mobilních terminálů plusMobile či zakoupit samostatně.